Yhteystiedot

Pyhäjärven keilahalli
Mustaparrantie 1
PYHÄSALMI 86800

040-653 1077

pyhasalmenkeilahalli@gmail.com

Avoinna

Ma Suljettu
Ti-To 12:00-19:00
Pe 12:00-20:00
La 12:00-20:00
Su Suljettu
Hohtokeilaus:
Pe 18:00-20:00
La 18:00-20:00


16.8.2012 alkaen

Käyntejä kotisivuilla:890110 kpl

Uutiset

16.4.2024Arjen Avuxi pottikisan loppujärjestysLue lisää »9.4.2024Karvanaamat puulaakin voittoonLue lisää »27.3.2024Keilauksen peruskurssi 7.4Lue lisää »15.3.2024Uusi veteraani cup alkaaLue lisää »1.3.2024Veteraani kupin Finaali pelattuLue lisää »19.2.2024Pyhänet pottikisan loppujärjestysLue lisää »16.2.2024Pyhänet pottikisan finalistit selvilläLue lisää »16.1.2024Puulaakin pudotuspelien parit selvilläLue lisää »

Eläkeliiton piirinmestaruus kilpailun osallistujat

08.04.2023

Eläkeliiton piirinmestaruus kilpailun osallistujat:

To 13.4 klo 12.30

1. Marjatta Kaarlela -53 Rekisteröity Nivala

2. Heikki Kaarlela -52 Rekisteröity Nivala

3. Hannu Korpela -51 Rekisteröity Nvala

4. Pekka Ahveninen -50 Rekisteröity Nivala

5. Raija Pöntinen -52 Rekisteröity Oulu

6. Arvo Kärkkäinen -49 Rekisteröity Oulu

7. Matti Eskelinen -50 Oulu

8. Juhani Hiltunen -46 Oulu

9. Liisa Hiltunen -51 Oulu

10. Esko Korhonen -48 Oulu

To 13.4 klo 15.00

1. Heikki Kononen -50 Rekisteröity Ylivieska
2. Rauno Kärkinen -49 Rekisteröity Ylivieska
3.Teuvo Turtiainen -48 Rekisteröity Ylivieska
4. Juhani Perkkiö -43 Rekisteröity Ylivieska

5. Mauri Haggman -51 Pyhäjärvi

6. Eero Lehtola -42 Pyhäjärvi

7. Pauli Pesonen -51 Pyhäjärvi

8. Lauri Jauhiainen -50 Rekisteröity Pyhäjärvi

9. Pertti Niemelä -51 Pyhäjärvi

10. Tapani Röytiö -54 Pyhäjärvi

Pe 14.4 klo 10.00

1. Pentti Haukivaara -48 Taivalkoski

2.Rauno Vehkalahti -49 Pyhäjärvi

3. Heikki Sirviö -42 Pyhäjärvi

4. Taimi Piirainen -50 Pyhäjärvi

5. Leena Matilainen -56 Pyhäjärvi

6. Leena Hyvönen -44 Pyhäjärvi

7. Ale Hyvönen -44 Pyhäjärvi

8. Eero Malila -54 Pyhäjärvi

Pe 14.4 klo 12.30

1. Nissinen Hannu -54 Rekisteröity Ylivieska

2. Erkki Pyhtilä -52 Pyhäjärvi

3. Esa Kumpulainen -55 Pyhäjärvi

4.Rauno Vehkalahti -49 Pyhäjärvi

5. Pirkko Kouvalainen -42 Pyhäjärvi

6. Tuulikki Matilainen - 52 Pyhäjärvi

Pe 14.4 klo 15.00

1. Marjakangas Eija -58 Rekisteröity Alavieska

2. Marjakangas Pekka -55 Rekisteröity Alavieska

3. Antero Erkkilä -56 Rekisteröity Nivala

4. Immo Laihola -54 Rekisteröity Kuusamo

5. Kari Mustaniemi -51 Rekisteröity Kuusamo

6. Teijo Karjalainen -50 Rekisteröity Kuusamo

7. Simo Peltoniemi -41 Rekisteröity Kuusamo

8. Seppo Ravantti -56 Rekisteröity Pyhäjärvi

9. Markku Pietikäinen -52 Rekisteröity Nivala

16.04.2024Arjen Avuxi pottikisan loppujärjestys
09.04.2024Karvanaamat puulaakin voittoon
27.03.2024Keilauksen peruskurssi 7.4
15.03.2024Uusi veteraani cup alkaa
01.03.2024Veteraani kupin Finaali pelattu
19.02.2024Pyhänet pottikisan loppujärjestys
16.02.2024Pyhänet pottikisan finalistit selvillä
16.01.2024Puulaakin pudotuspelien parit selvillä
04.01.2024Veteraaani kuppi alkaa...
21.12.2023K-Market Pyhäjärvi finaali lopputulokset

Siirry arkistoon »